Skaistāka māja - zemāki rēķini

Inovatīva, kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti radīta ēku renovēšanas un būvēšanas tehnoloģija, kas piešķir ēkai individualitāti un ļauj to siltināt ātrāk un efektīvāk kā līdz šim.

 

TERMOPRIM PANEL

block-01.jpg

  • „Termoprim panel” – ir inovatīvs, mūsdienu būvniecības prasībām atbilstošs, ļoti efektīgsdaudzslāņu termoizolācijas panelis. Tā sastāvā ietilpst labākie, pēc to īpašībām, mūsdienu celtniecībā pielietojamie materiāli ar pilnīgu to iespēju izmantošanu.
  • „Termoprim panel” izstrādāšanas gaitā vislielākā uzmanība tika pievērsta materiālu termoizolācijas funkciju pilnīgākai izmantošanai, pielietošanas praktiskumam un vienkāršai montāžai. To var paveikt jebkurš.
  • „Termoprim panel” izveidošanas idejas autors ir Rīgas Tehniskās universitātes Valsts emeritētais zinātnieks, Dr.sc.ing.prof., Videvuds Ārijs Lapsa. ”Termoprim panel” izveidošanā un ieviešanai ražošanā tika izmantota RTU Būvniecības fakultātes un tās laboratorijas, SIA „PRIMA LC”, pasaules un Latvijas vadošo uzņēmumu zināšanas un praktiskā pieredze.

Vizuālajiem un estētiskajiem risinājumiem tiek pedāvāta dažadu izskatu ārējā plānā kompozītbetona – „Termoprim plat” slodzes nesošā kārta, kā piemēram tradicionālo koka, ķieģeļu, dabīgā akmens un citu dažādu ģeometrisku figūru reljefi. Virsma var tikt īpaši apstrādāta ar materiāliem, kuri nodrošina pastiprinātu mitruma atgrūšanas efektu. Lasīt vairāk

TERMOPRIM PLAT

11.04.2.JPG

  • „Termoprim plat” – ir plānā kompozītbetona plāksne. Tās unikālais betona sastāvs, izmantojot jaunākos betonzinātnes sasniegumus pasaulē, ir izstrādāts tā, lai sevī apvienotu betona stiprību un ilgmūžību, un izmantojot citus ar labākajām īpašībam apveltītos, savā vidū, materiālus, piedotu tam elastību un sīkstumu.
  • Izmantojot šīs īpašības ražošanas process ļauj iegūt kompozītbetona plāksni sākot no 2 mm biezumā, ļoti lielā garumā un ar jebkuru ārējo izskatu, jebkuru reljefu, kā arī iespējamo liekto formu. Praktiskai pielietošanai ēku fasādēs rekomendējam plāksnes sākot no 6 mm biezumā.
  • „Termoprim plat” izstrādē par pamatu tika ņemti jaunākie zinātniskie sasniegumi pasaulē betona kvalitatīvo īpašību uzlabošanas un pielietošanas jomā. Tajā piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultāte, tās laboratorija, RTU Valsts emeritētais zinātnieks, Dr.sc.ing.prof., Videvuds Ārijs Lapsa, SIA „Prima LC”, un ar savu pieredzi vadošo kompozītbetona ražošanas uzņēmumu darbinieki Latvijā.
  • Lasīt vairāk
Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu